Вісім років тому Вікторія Мельничук замінила багатолюдну столицю на спокійний і затишний Володимир-Волинський.  Тепер вона активно підтримує усі починання з розбудови нашого краю, має багато гарних ідей, як зробити місто кращим, і шукає можливостей, щоб втілити їх в реальність.

Про переїзд  до княжого міста, бажання покращити екологію та ідеї для порятунку навколишнього середовища, пріоритети та проблеми, про які говорять містяни – у нашому інтерв’ю.

Чому прийняли рішення переїхати у Володимир-Волинський?

Спершу навіть приблизно  не знала, як знайти наше місто на карті України. Народилася на Київщині,  десять років проживала в столиці, чоловік – зі Львова. Саме він дуже позитивно відзивався про Володимир-Волинський. Знав це місто, бо в ньому проживали знайомі. І ось уже 8 років нас можна називати володимирчанами, тут народилася наша донечка. Коли вийшла з декрету, зайнялася підприємницькою діяльністю. На жаль, карантин дуже вплинув на наші плани. Довелося кілька разів змінювати напрямки роботи. Міська влада підтримувала бізнес, як могла. Підприємців, які орендували приміщення комунального майна, звільняли від орендної плати та плати за комунальні послуги, ми першими відкривали ринки і запускали транспорт. І зараз ми бачимо позицію міського голови, який усіляко сприяє діяльності бізнесу в умовах карантину.

Ви спілкуєтеся з мешканцями княжого міста. Що турбує людей найбільше?

У Володимирі-Волинському багато відремонтованих  вулиць, але є ще і безліч таких, що потребують ремонту. Проживаю на вулиці Ганни Жешко, тому знаю, що передусім наші мешканці хотіли б нормальну дорогу. Розумію, що бюджет міста не може «потягнути» ремонт усіх міських доріг, але за віддалені та зруйновані ділянки все ж треба братися. Також мене турбує питання сортування сміття. Якщо ми хочемо жити так, як у Європі, його не можна ігнорувати.

Знаю, що ви небайдужі до екологічних питань нашого міста.

Насправді ці питання на часі і дуже пов’язані між собою. Зараз суттєвим є вирішення проблеми утилізації побутових відходів. Нам потрібно якомога швидше зменшити негативний вплив шкідливих речовин на довкілля, накопичення шкідливих відходів в грунтових водах, усунути небезпеку забруднення. Вихід є. В ідеалі це встановлення сортувальної станції сміття. За рахунок сортування можливе розділення та належна утилізація особливо небезпечних відходів.

Попередньо ми теж говорили про можливість очищення міста від пластикового сміття.

Щоб починати щось робити в цьому напрямку, потрібно мати бажання і фінансування. А коли було б і те, і інше,  тоді можна створити центр переробки побутового пластику та виготовлення пластикових деталей. Центр сприятиме зменшенню накопичення пластикових відходів в нашому місті. Також дозволить в найкоротші терміни виготовляти деталі для медицини, системи водопостачання та водовідведення. Загалом ідей багато, потрібно лише мати можливості їх втілювати.

Якщо мешканці оберуть вас депутатом, опікуватиметеся питаннями екології?

Так, звісно. Ця тема для мене дуже близька. Але хотілося б займатися різноплановою роботою – це і благоустрій міста, і розвиток його в туристичному напрямку, і створення осередків для дозвілля дітей та молоді. Багато містян ще самі не усвідомили, в якому красивому і багатому історією населеному пункті вони живуть. Якби порівняти наше місто з іншими містами України, то повірте, багато хто хотів би перейняти наш досвід і у нас повчитися в підтримці порядку насамперед.

Ви ідете на вибори з командою міського голови. Чому обрали саме цю команду?

Прийняла таке рішення як мешканка Володимира-Волинського, яка не раз зверталася до Петра Даниловича з різними питаннями і якій ні разу не було відмовлено у допомозі. Хочу, щоб у владі були люди, які чують громаду і відчувають місто, знають його проблеми і оперативно їх вирішують. Саме тому йду на вибори від політичної парті «СИЛА І ЧЕСТЬ»!

Політична партія “СИЛА І ЧЕСТЬ” – №8 у міському виборчому бюлетені! Я – під №4 у партійному списку кандидатів.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут