Благоустрій міста – це його привабливість, затишок та комфорт кожного, хто в ньому проживає. Забезпечення належного санітарного стану Володимира-Волинського є одними із головних напрямків діяльності комунального підприємства «Полігон», в якому працює Наталія Коханська. І хоч жінка займає посаду більш дотичну до знання права, бо працює юристом, та все ж охайність Володимира для неї має першочергове значення.

Пані Наталіє, знаю, що ви не завжди працювали в комунальному підприємстві. Розкажіть більше про себе. В яких сферах мали змогу проявити свої професійні навички?

Я – уродженка Володимира-Волинського, закінчила місцеву школу №4. Вищу освіту здобула в Міжрегіональній академії управління персоналом, де навчалась за спеціальністю «Комерційне трудове право». У 2007 закінчила виш та здобула кваліфікацію юриста. Спершу працювала в Оваднівському професійному ліцеї юрисконсультом,  пізніше – кредитним інспектором АТ «Дельта Банк». Після цього деякий час перебувала в декретній відпустці по догляду за дітьми, а в минулому році  прийшла на роботу у відділ Державного реєстру виборців виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради на посаду головного спеціаліста – юрисконсульта. Сьогодні працюю юристом  в комунальному підприємстві «Полігон».

В чому полягає специфіка саме вашої роботи?

За будь-яких обставин у цій професії не можна без самовідданості, відповідальності, послідовності, працелюбності, небайдужості та поваги до інших людей. Здебільшого працюю зі споживачами комунальних послуг, займаюся підготовкою документів до суду, заключаю договори.

Багато серед отримувачів послуг КП «Полігон» відповідальних мешканців?

Володимир-волинці  вчасно сплачують  комунальні платежі і відносяться до цього з усією відповідальністю. Але як і у всіх комунальних організаціях, є боржники, з якими стараємося спілкуватися, вирішувати проблеми без конфліктів. Спершу намагаємося узгодити питання та можливості оплати заборгованості частинами, укладаємо договори про реструктуризацію.

Загалом володимирчани хочуть жити в чистому та красивому місті і більшість з них розуміють, що треба починати з себе. Хотілося б подякувати цим людям за сумлінність та відповідальність.

Що в пріоритеті комунального підприємства «Полігон»?

В першу чергу хочеться , щоб місто було перспективним, європейським, чистим, доглянутим, привабливим для гостей, комфортним для мешканців. Впевнено можу сказати, що наш колектив прикладає максимум зусиль для покращення умов проживання володимирчан.

Бачимо позитивну динаміку спрямування  підприємству коштів для надання послуг мешканцям  та наведення порядку в місті. Намагаємося підтримувати Володимир-Волинський в чистоті та охайності. Стараємося зберегти, те що маємо, а коли є можливість – закуповуємо техніку, оновлюємо автопарк. Завдяки професійній й наполегливій роботі  колективу та підтримці місцевої влади Володимир-Волинський справедливо називають одним з найчистіших міст регіону.

Які амбіції маєте, балотуючись в депутати міської ради? Чому підтримали саме команду Петра Саганюка?

По-перше, для мене це можливість відстоювати інтереси містян, які хочуть бачити Володимир-Волинський чистим і квітучим містом. А по-друге – це можливість підтримати колектив, який прагне розвиватися, налагоджуючи співпрацю з іншими підприємствами та переймати їхній досвід. Чому підтримала команду міського голови? Тому що точно знаю, що ця команда працюватиме  злагоджено, плідно та ще краще на благо всієї Володимир-Волинської громади. Саме тому йду на вибори від політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ» за підтримки команди Петра Даниловича Саганюка.

Політична партія «СИЛА І ЧЕСТЬ» – №8 у виборчому бюлетені, мій номер у списку – 8.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут