Місто Володимир-Волинський має перспективу, якщо інститут сім’ї буде на першому місці. У цьому переконаний кандидат у депутати Володимир-Волинської міської ради Руслан Корець.

Кандидат балотується від політичної партії «СИЛА і ЧЕСТЬ» за підтримки міського голови Петра Саганюка.

Народився в Устилузі, а все життя проживає у Володимирі-Волинському. Закінчив Нововолинський електромеханічний технікум. Після навчання 15 років працював у Волиньобленерго. Кар’єру розпочав на посаді контролера, а згодом став заступником  директора. Після набутого досвіду розпочав роботу у «Володимир-Волинськтеплоенерго» начальником енергетичної служби.

Найбільша цінність Руслана Корця – сім’я. Разом із дружиною, яка працює вчителем початкових класів у Володимир-Волинському навчально-виховному комплексі “ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ліцей”, виховують двох донечок.

«Вкладати у дітей варто для розвитку не тільки міста, а й всієї країни. І цей внесок – це не лише будівництво майданчиків та чисті й безпечні двори, а й врахування їх потреб і побажань. Місто, у якому приємно жити молоді – має шанс на стрімкий розвиток» – зазначає Руслан Корець.

Політична партія “СИЛА І ЧЕСТЬ” – №8, мій номер у виборчому бюлетені – 02.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут