На вихідних майже половина Польщі переходить в червону зону карантину.

На території червоної зони проживає понад 70% населення країни.

Міністр здоров’я Польщі Адам Недзельський заявив, що з суботи, 17 жовтня до червоної зони карантину із найбільш суворими обмеженнями увійде майже половина країни – 152 повіти. Про це повідомляє Польське радіо.

За словами міністра, ситуація є настільки серйозною, що влада змушена ввести нові обмеження. Йдеться про густонаселені повіти, де кількість мешканців становить понад 70% усього населення Польщі.

Так до “червоної” зони увійдуть такі міста: Бидгощ, Торунь, Люблін, Лодзь, Краків, Варшава, Перемишль, Ряшів, Кєльце, Білосток, Ґданськ, Ґдиня, Сопот, Познань і Ченстохова.

“Обмеження кількості осіб у торговельних центрах до 5 осіб на одну касу. Заборона організації таких родинних свят, як весілля. Згромадження людей не можуть бути більшими, ніж 10 осіб. Вищі навчальні заклали та середні школи переходять у формат дистанційного навчання. Обмеження у громадському транспорті – до 50% сидячих місць та 30% усієї кількості місць”, – розповів про обмеження прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут