Попри погіршення епідемічної ситуації в регіоні, 14-го жовтня у Володимирі-Волинському на відпочинковій зоні на річці Риловиця відбулося свято для дітей. 

До слова, за підсумками останніх двох тижнів Володимир-Волинський наблизився до «червоної» зони, а це означає посилення протиепідемічних вимог передусім для містян. Але, вочевидь, не для усіх.

Організатори заходу, які, за інформацією місцевого видання, наголошували на важливості карантинних заходів, самі халатно поставилися до дотримання протиепідемічних норм.

“Ведуча … щодесять хвилин нагадували гостям про носіння масок, як для дорослих, так і для діток, дотримання ними соціальної дистанції, користування антисептиками”, – інформує джерело повідомлення, і тим самим “підкріплює” слова діями.

Учасники заходу – у масках, а організаторам вони не потрібні.
Так зване “дотримання соціальної дистанції у 1,5 метра”
Володимир-Волинський наближається до “червоної” карантинної зони.

Тим часом, за даними Центру громадського здоров’я, станом на 15 жовтня Україні зафіксовано 5 062  нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Кількість активних хворих становить 156 287 осіб.

У Володимирі-Волинському та районі – 18 нових випадків COVID-19 станом на 13 жовтня. Вільних лікарняних ліжок стає все менше. Якими будуть наслідки масового гуляння – дізнаємося згодом.

Безумовно, свято для дітей – це важливо. Але їх життя і здоров’я в умовах пандемії коронавірусу має бути найголовнішою цінністю! Про це не потрібно забувати! Для чого наражати дітей на небезпеку? Будьте свідомими і бережіть себе!


Як захистити себе та свою дитину від коронавірусної інфекції?

  • Не відвідуйте місця масового скупчення, уникайте контакту з людьми, які мають ознаки застуди, та не допускайте переохолодження.
  • Часто мийте руки з милом не менше 20 секунд і контролюйте, щоб дитина також їх мила. Особливо після повернення додому або контакту з іншими людьми. Якщо немає можливості помити руки з милом, використовуйте спиртовий антисептик (не менше 60% спирту).
  • Застосуйте такий самий підхід, що й для профілактики ГРВІ та грипу, а саме: тримайте відстань не менше одного метра від людей, які кашляють, чхають, мають лихоманку.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут