Сьогодні у нашому місті, як і у всій області та країні зокрема, є колосальна потреба в будівництві, а також велика ініціатива працьовитих та ініціативних фахівців, готових реалізовувати різні за масштабом проекти. Для того, щоб змінити місто, потрібно підтримувати таких людей, надати їм сприяння, – вважає підприємець у цій сфері Олександр Павлусенко. Тому в сьогоднішній нашій розмові – про перспективи будівельної галузі та кроки, необхідні для її розвитку.

Ви любите конкретність та готовий працювати саме над питаннями будівництва у нашому місті. На ваш погляд, з чого варто починати?

На даний момент в державі складається така ситуація, що, говорячи про будівництво, потрібно відстоювати місцеве самоврядування. Вважаю, що розпорядник коштів повинен сам вирішувати, як мають бути виконані роботи: якісно чи дешево. Зараз в цьому плані органам місцевого самоврядування не дають права вибору. У той же час переконаний, що зареєстровані  фірми та підприємці  повинні дотримуватися будівельних норм і  вимог. При цьому в нас є Мінрегіон, який це все контролює. Не бачу необхідності створювати додаткову нішу для того, щоб переможцями ставали фірми, які зроблять найдешевше, але які виникли вчора і, можливо, завтра зникнуть. Тоді органу місцевого самоврядування не буде кого притягнути до відповідальності, якщо роботи будуть виконані неякісно.

Саме тому хотів би відстоювати нові підходи до будівництва. На моє переконання, потрібно дати шанс місцевим будівельним фірмам, бо це і додаткові робочі місця і дохід підприємців, які займаються торгівлею будматеріалів і сплачують податки в міську казну. Це все буде йти на користь місцевого самоврядування, тому я за такі підходи.

Якими питаннями, крім будівництва, хотіли б займатися?

В мене є таке хобі свого роду – це спорт, а зокрема футбол. Маємо декілька категорій ветеранських футбольних команд. Я як підприємець і організатор ветеранського футболу у Володимирі-Волинському підтримую спортсменів. Намагаюся повернути у спорт людей, які пішли з нього з тих чи інших причин. Стараємося їх «підтягнути», аби вели здоровий спосіб життя і показували приклад молоді .

Дуже хочу, щоб молодь завжди переймала досвід у старших, а потім  займала ті чи інші посади. Раніше щоб стати керівником, треба було пройти усі ранги – від майстра, виконроба, начальника відділу, цеху і так далі, аж до міністра. А зараз людина закінчила університет і може бути прем’єром.  У багатьох випадках маємо підтвердження тому, що у нас політика біжить попереду економіки.

Як можна це виправити?

Я постійно наголошую, що будівельна галузь потребує більшої уваги, щоб люди не виїжджали за кордон, де обіцяють зарплату 500 або тисячу євро.

Треба робити так, щоб економіка була на першому місці. В цьому і полягає господарність, як на мене. Нам не вистачає конкретності. Особливо зараз, коли кандидати у більшості випадків говорять, як ділитимуть кошти, коли  прийдуть до влади. Ніхто з них ще не говорив, як збирається наповнити бюджет. Ділити ми всі вміємо, а от як помножити – над цим треба думати. Слід  бути конкретними, думати про інвестиції. Вивчати, якого інвестора і в якій галузі до нас можна завести. Слова повинні бути підкріплені реальними справами.

Якими бачите зміни у Володимирі-Волинському?

Живу тут з 1981 року, тому про зміни можна говорити дуже багато. Я сам родом з Вінниччини і коли мої рідні і друзі приїздять у наш Володимир-Волинський, всі вони дуже гарно відгукуються  про наше місто. Багато хто з них хотів би тут жити. Володимир поступово розбудовується, це видно. Звісно, є й люди, яким не подобаються постійні ремонти. Але скажіть, як не облагороджувати вулиці, якими ми ходимо щодня? Як залучати туристів, якщо місто не буде приведене в культурний стан?

На вибори ідете з командою Петра Саганюка. Чому?

Тому що відчуваю підтримку місцевого бізнесу збоку міського голови. І сам хотів би підтримувати ініціативних та працелюбних людей, завдяки якими ми відразу побачимо, як змінюватиметься Володимир-Волинський.

Партія “СИЛА І ЧЕСТЬ” – 8-ма у переліку, мій номер – 8.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут