Ігор Халимендик – завідуючий терапевтичним відділенням Володимир-Волинського територіально-медичного відділення, який на постійному зв’язку з персоналом та пацієнтами. Навіть під час інтерв’ю до нього постійно телефонували колеги  за порадами та консультаціями. У підпорядкуванні 26-річного керівника понад сорок працівників: лікарі-терапевти, медичні сестри та середній і молодший медичний персонал.

Як знаходить підхід до кожного з колег, як працює терапевтичне відділення в умовах пандемії коронавірусу, і чому вирішив брати участь у виборах – у розмові з Ігорем Халимендиком.

Ігоре, розкажіть про себе: звідки родом, і як обрали професію лікаря?

Більшу частину свого життя прожив у місті Першотравенськ Дніпропетровської області. Душа до медицини лежала з раннього дитинства, саме тому після закінчення школи вступив у Дніпропетровську медичну академію. Після закінчення університету вступив на інтернатуру за спеціальністю «Внутрішні хвороби», яку проходив на базі Обласної клінічної лікарні ім. І. І. Мечнікова у місті Дніпро.

Працюєте та живете у Володимирі-Волинському. Як наважилися подолати майже пів країни і лишитися у Княжому місті?

Ми з дружиною, яка родом з Тернопільщини, хотіли жити на Західній Україні. Шукали роботу через інтернет, і нам повідомили, щоб є робота у Нововолинську та Володимирі-Волинському. У Нововолинськ на співбесіду треба було записуватися заздалегідь без точної дати зустрічі, а у Володимирі сказали, щоб приходив на розмову. Після співбесіди почав працювати у лікарні.

Як сприйняли працівники відділення молодого керівника?

Для того, щоб тебе сприйняли, треба показати свою компетентність. Колеги привітно прийняли в свій колектив, за що щиро вдячний їм. Свою роботу дуже люблю і прикладаю максимум зусиль, щоб відділення  вдосконалювалось та покращувалось. Спеціалісти у нас хороші. Працюю з інтернами, навчаю їх, усі вони перспективні, мають запал в очах, що мені дуже подобається.

Що порадите людям, щоб вберегтися від коронавірусної хвороби?

Дотримуватися дистанції, одягати маски, і змінювати їх, а не так, щоб була одна з початку епідемії. Якщо маска багаторазова, то, прийшовши з вулиці, потрібно попрати при високій температурі та попрасувати. Але найголовніше – дистанція. Цей вірус важкий, він живе на поверхнях. Правила миття рук ніхто не відміняв. Саме тому, прийшовши додому, перед тим, як розібрати речі, треба помити руки. Розібрали речі, і знову помили руки.

Проживаєте у Володимирі не так довго, але встигли побачити місто з різних сторін. Що сподобалося?

Все дається у порівнянні. У місті, звідки я родом, гарна тільки центральна вулиця і площа, на рештах вулиць – повний хаос, за яким ніхто не дивиться.

У Володимирі – все зелене, чисте і прибране. Помітно, що місто люблять і розвивають.

Йдете у Володимир-Волинську міську раду. Які питання хотіли б вирішувати?

Йду на місцеві вибори у команді чинного міського голови Петра Саганюка. Я хочу максимально підтримувати медицину  нашого міста, яку потрібно розвивати. Планів є дуже багато.

Маю досвід роботи в лікарнях зі значним фінансуванням з різних рівнів, і в тих, що фінансують менше. Саме тому, хочеться, щоб люди, які живуть у Володимирі не їхали в інші міста для обстеження на комп’ютерну томографію, магнітно-резонансну томографію, ангіографію, коронографію, а могли їх робити тут. Це робиться не за один день і не за один рік, але це реально втілити.

Прошу усіх свідомих людей прийти на вибори 25 жовтня і обрати свого депутата міської ради.

У виборчому бюлетені партія, від якої я йду, «СИЛА І ЧЕСТЬ» – 8-ма. Мій номер у виборчому бюлетені – 3.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут