Президент Володимир Зеленський, якому НАПК вліпило два адмінпротоколи, заявив, що не збирається подавати у відставку через несвоєчасне внесення інформації в декларацію.

Так він відповів на петицію на сайті глави держави, в якій зажадали, щоб він подав у відставку.

Автор петиції нагадав, як Зеленський ще будучи кандидатом в президенти 18 квітня 2019 року в ефірі одного з телеканалів пообіцяв подати у відставку, якщо порушить закон на посаді глави держави. При цьому 7 липня 2020 року президент Володимир Зеленський зізнався, що не задекларував величезну суму доходів від продажу ОВДП (облігацій внутрішньої державної позики) і цим порушив закон “Про запобігання корупції”. Президента закликали стримати слово і подати у відставку. Дана петиція набрала більше 30 тисяч голосів при необхідному мінімумі в 25 тисяч.

Сам же Зеленський у відповіді на петицію звернув увагу, що давав таку обіцянку про відставку в контексті неприпустимості існування корупційних схем в управлінні державою.

“Стосовно ж порушення, яке, на думку автора петиції, є підставою для оголошення мною відставки з поста президента України, то воно полягає у невчасному інформуванні Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані моєї родини і сталося у результаті помилки та не пов’язане із корисливими мотивами. Наголошую, що відразу після виявлення зазначеної помилки її було публічно визнано і виправлено, а її наслідки не завдали шкоди інтересам громадян або держави.
З огляду на викладене повідомляю, що ухвалення будь-яких рішень відповідно до вказаної петиції не планується”
, – заявив президент.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут