Росія буде поступово реалізовувати план з поглинання Білорусі. Обидві держави підпишуть нові договори, які призведуть до посилення присутності військових РФ на території республіки. Київ може зіткнутися з ситуацією, коли на кордоні Білорусі з Україною з’являться російські прикордонники.

Про це заявив політичний експерт Максим Хилько в ефірі телеканалу Україна 24.

За його словами, найбільш ймовірним сценарієм у найближчому майбутньому є продовження поступової глибинної інтеграції Росії та Білорусі. Візування двосторонніх документів призведе до того, що Москва значно посилить свою військову присутність у Білорусі.

“Якщо мова буде йти навіть не про військову базу прямо зараз, оскільки це очевидно викличе негативний резонанс, то в будь-якому випадку співпраця буде посилюватися”, – вважає експерт.

Внаслідок спільних домовленостей у Росії та Білорусі в перспективі може з’явитися загальний митний контроль – російські прикордонники стоятимуть разом з білоруськими біля кордонів України.

“(Ситуація, – ред.) може закінчитися російськими прикордонниками спільно з білоруськими на українському кордоні”, – додав аналітик.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут