У період з 1 по 31 липня державними інспекторами Волинського рибпатруля проведено 40 рибоохоронних рейдів.

Про це повідомляє пресслужба рибпатруля області.

Таким чином викрито 75 порушень природоохоронного законодавства, з яких 20 – грубі. Також складено 37 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та один – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів). Крім цього, оформлено 17 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Так, 7 липня під час рибоохоронного рейду на водойми Любешівського району на території національного природного парку «Прип’ять-Стохід» рибпатрульними викрито грубе порушення Правил рибальства. Громадянин здійснював вилов водних біоресурсів з дерев’яного човна забороненими знаряддями – мисиновою сіткою та «ятером». У сітках браконьєра знаходилася риба: лин – 2 екз. та лящ – 3 екз. Завдано шкоду, заподіяну порушенням законодавства про природно-заповідний фонд, на суму 1 323 грн. Інцидент стався на р. Прип’ять, поблизу с. Хоцунь Любешівського району Волинської області.

На особу оформлено адмінпротокол за ч. 4. ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлено до суду для притягнення порушника до відповідальності. Заборонені знаряддя вилучено.

У четвер, 2 липня, під час рибоохоронної роботи на Турському водосховищі, поблизу с. Тур Ратнівського району на території гідрологічного заказника «озеро Тур» знайдено безгосподарське майно.

З водойми вилучено 10 одиниць риболовецьких сіток, загальною довжиною 530 метрів. У сітках знаходилися водні біоресурси: карась сріблястий – 8 екз. та сазан – 4 екз., які в живому стані повернуто у водне середовище. Попереджено збитків на суму 2 648 грн. Складено акт виявлення безхазяйного майна, заборонені знаряддя вилучено.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут