У Володимирі-Волинському затвердили розмір плати за розміщення зовнішньої реклами у місті. 

Про це стало відомо сьогодні, 31 липня під час 39-ї чергової сесії Володимир-Волинської міської ради. Рішення підтримали 26 депутатів.

Так, згідно з рішення міської ради, розмір плати за тимчасове використання місця для розміщення зовнішньої реклами, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади Володимира-Волинського,  визначається за формулою (для наземних конструкцій):

P=С*М*F*S, де

Р – розмір плати за місяць; С – базовий тариф; М – коефіцієнт диференціації базового тарифу, в залежності від місця розташування об’єкта зовнішньої реклами; F – коефіцієнт диференціації базового тарифу, в залежності від форми об’єкта зовнішньої реклами (для односторонніх – 1,0; для двосторонніх – 2,0); S – площа земельної ділянки.

Коефіцієнт базового тарифу (М) на вулицях Луцькій, Ковельській, Устилузькій та Степана Бандери становитиме 2, а на всіх інших вулицях – 1.

Плата за користування рекламної площі здійснюється з дати прийняття виконавчим комітетом рішення про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами на підставі укладеного договору у розмірі 100% плати.

Вартість розміщення реклами про товар чи надання послуг підприємцями, юридичними особами чи рекламними агенствами становитиме 60 грн. у місяць за один кв.м. площі місця розташування рекламного засобу.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут