На Волині виявили непоодинокі випадки нового виду шахрайських дій.

Про це інформує Волинь24 з посиланням на Шацьке відділення поліції.

Так, до прикладу, 17.07.2020 до Шацького відділення поліції надійшло повідомлення від місцевого жителя Шацького району про те, що невідома особа на його ім’я у поштове відділення надіслала цінний лист, отримавши який, після сплати його вартості в сумі 139 грн., виявив чистий лист паперу.

В ході виїзду слідчо-оперативної групи було встановлено, що невстановлена особа (відправник) надіслала на ім’я заявника (отримувача) лист з чистим аркушем паперу, оцінивши його загальну вартість у 139,43 грн. Абонент, номер телефону якого вказано в реквізитах відправника, не відповідає. За вказаним фактом проводиться подальша перевірка.

В зв’язку з карантинними обмеженнями, які діють на території України та Волинської області зокрема, збільшились обсяги здійснення покупок товарів через мережу Інтернет. Тому поліція звертає просить громадян бути пильними та, в разі володіння інформацією про надходження на Ваше ім’я або адресу листа, бандеролі чи посилки від невідомої особи, в обов’язковому порядку перевіряти усю наявну інформацію про відправника, а також ні в якому разі не здійснювати оплату товару без попереднього його огляду та відповідності замовленню.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут