Двох кримінальних злочинців затримали учора на державному кордоні.Обидвох правопорушників прикордонники передали співробітникам Національної поліції. Про це інформують на сайті Держприкордонслужби.

Через пункт пропуску «Старокозаче» громадянин Молдови лагодився в’їхати в Україну. Однак, на злочинця правоохоронці вже чекали.

Чоловіка затримали за інформацією оперативників Білгород-Дністровського прикордонного загону в рамках виконання доручення слідчого та Ухвали суду.

Іноземця розшукували в нашій країні за скоєння злочину, передбаченого ч.2 ст.185 КК України «Крадіжка, вчинена повторно». Крадій мав неабияке кримінальне минуле та неодноразово відбував покарання в місцях позбавлення волі.

Іншого злочинця виявили прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» в «Борисполі» під час оформлення рейсу до Франкфурта. Громадянин Німеччини, який значився в міжнародному розшуку з квітня цього року за вчинення злочину, пов’язаного з наркотиками, прибув в Україну на початку 2020 року. До Німеччини правопорушник долетить, однак, там на нього чекає кримінальна відповідальність.

* П

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут