Індійські медики перерахували переваги щоденного вживання часточки шоколаду. Одним з бонусів для здоров’я цих ласощів є поліпшення стану шкіри.

Про це інформує UKRHEALTH.

Лікарі уточнили, що мова йде саме про темний шоколад, в якому вміст какао становить не менше 40%. При цьому для отримання переваг для здоров’я досить вживання всього часточки ласощі в день. В результаті чого кондитерський виріб позитивним чином впливає на когнітивні функції. Наступна перевага – за рахунок вмісту в продукті антиоксиданту ресвератрола відбувається стимулювання регенерації на клітинному рівні, запобігання розвитку деяких видів раку. Серед інших бонусів: поліпшення роботи серцево-судинної системи, уповільнення процесу старіння організму, зниження рівня стресу.

Дослідження також показали, додали медики, що вживання темного шоколаду дуже корисно для шкіри, що здійснюється за рахунок наявності в складі біологічно активних сполук. Часточки ласощі досить, щоб мінімізувати симптоми депресії, для цієї мети слід вибрати кондитерський виріб з більш високою концентрацією какао.

Варто додати, надмірна любов до шоколаду при цьому може завдати шкоди здоров’ю, зводячи позитивний вплив нанівець. Також це загрожує збільшенням маси тіла.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут