Шляхом проб і помилок, вимірювань кров’яного тиску і контролю за результатами вчені з США зрозуміли, коли розумніше виконувати фізичні вправи. Експерти назвали ранок найбільш сприятливим часом для занять спортом.

Про це інформує UKRHEALTH.

Після раннього пробудження калорії витрачаються швидше, ніж вдень або ввечері. Тому фізкультура з ранку допоможе в стислі терміни позбутися від зайвих кілограмів і зробити живіт плоским. Ранкова зарядка позитивно впливає на здоров’я людини і сприяє довголіттю. Вчені пов’язують такий ефект з насиченням організму киснем. Саме в ранні години даний процес протікає інтенсивніше. Тому експерти радять виконувати фізичні вправи вранці, оскільки це найбільш підходящий час для активності. Однак варто враховувати індивідуальні особливості людини. Наприклад, людям з дефіцитом маси тіла і астенією забороняється займатися спортом до сніданку. В даному випадку через брак вуглеводів людина може втратити свідомість.

Перед фізичним навантаженням необхідно проконсультуватися з лікарем. Деяким людям протипоказані інтенсивні заняття спортом. З обережністю до спорту слід ставитися при хворобах серця.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут