У Шацькому районі рейдова група обстежила 9 заготівельних пунктів та склала два протоколи.

Про це йдеться на сайті Шацької РДА, пише Волинь24.

Нещодавно на попередньому засіданні районної постійної комісії з координації дій державних органів, що здійснюють державний контроль за заготівлею другорядних лісових матеріалів, здійсненням побічних лісових користувань та використанням корисних властивостей лісів, розглядалося питання щодо розподілу лімітів на обсяги заготівлі лісових ресурсів місцевого значення на 2020 рік.

На основі лімітів, доведених Шацькому району, відповідно до поданих заяв було виділено ліміт п’ятьом тимчасовим лісокористувачам.

9 липня з метою забезпечення державного контролю в галузі охорони, збереження, раціонального використання природних рослинних ресурсів місцевого значення була здійснена рейдова перевірка за участю представників Шацького відділення поліції, податкової служби, еколога, ДП «Шацьке УДЛГ» та Шацької райдержадміністрації.

За результатами перевірки рейдова група обстежила 9 заготівельних пунктів, склала два протоколи. Причиною порушення – відсутність лісового квитка.

Районна комісія вирішила продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед тимчасових лісокористувачів щодо дотримання вимог чинного законодавства в частині здійснення заготівлі другорядних лісових матеріалів, побічних лісових користувань та надалі здійснювати обстеження заготівельних пунктів, що здійснюють самовільну заготівлю другорядних лісових ресурсів місцевого значення на території Шацького району.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут