У Луцьку рішенням сесії встановили транспортний податок на території Луцька та населених пунктів Прилуцького старостинського округу. Про це пише ІА “Конкурент”.

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль.

Йдеться про дорогі авто, вартістю понад 1,7 мільйона гривень.

У 2020 році підлягають оподаткуванню транспортним податком легкові автомобілі з 2015 року випуску (включно), середньоринкова вартість яких становить понад 1 771 125 грн.

Перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню транспортним податком у 2020 році, розміщено на офіційному вебсайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за посиланням: http://www.me.gov.ua/Vehicles/CalculatePrice?lang=uk-UA.

Також встановлюється збір за місця для паркування транспортних засобів на території м. Луцька та населених пунктів Прилуцького старостинського округу.

Ставка збору встановлюється за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у розмірі 0,015 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності.

Рішення набувають чинності з 01.01.2021 року.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут