9 липня Президент України Володимир Зеленський в рамках робочого візиту до Волинської області обговорив з лікарями питання трансплантації у лікарнях та можливість створення при Офісі президента дієву Вищу медичну раду, куди б увійшли активні керівники, професіонали, медики.

На зустрічі була присутня директор КП «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» Тетяна Ващук, інформують на сайті міської ради.

Лікар-хірург, доцент кафедри загальної хірургії та трансплантології Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова НАМН України, ексзаступник міністра охорони здоров’я України Михайло Загрійчук розповів про проблеми та перспективи системи трансплантації і наголосив, що нещодавно у Волинській області вперше за 15 років була виконана пересадка серця.

Він також зазначив, що Академія медичних наук готова взяти на себе відповідальність і надати чіткий план побудови системи трансплантації.

Лікар запропонував створити при Офісі президента Вищу медичну раду, куди б увійшли і керівники медустанов.

Як лікар-хірург Тетяна Ващук вважає, що питання трансплантації повинно бути врегульоване на всіх рівнях.

Також керівниця територіального медичного об’єднання звернулася до Володимира Зеленського з проханням розглянути можливість КП “Володимир-Волинське ТМО” стати ще одним опорним закладом у Волинському госпітальному окрузі.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут