За кошти, які мали спрямувати на боротьбу з коронавірусною інфекцією та її наслідками, в Україні збудують дороги. Одна з переліку, на яку спрямує уряд кошти, – Устилуг-Луцьк-Рівне, що пролягає через Володимир-Волинський.

Про це відомо з постанови Кабінету Міністрів України про виділення коштів для здійснення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення від 1 липня.

Так, відбудеться поточний середній ремонт 5,85 кілометра автодороги Н-22 Устилуг — Луцьк — Рівне на ділянці км 98 + 950 — км 104 + 800 (права смуга).

Вартість робіт складе 113 мільйонів 275,01 тисяч гривень.

Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Укравтодор.

У постанові зазначається, що кошти виділяють “Державному агентству автомобільних доріг 35 000 000 тис. гривень із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками для здійснення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення за бюджетною програмою 3111020 “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення” на безповоротній основі (видатки розвитку)”.

Загалом Волинська область отримає від Кабміну 1 мільярд 77 мільйонів 956 тисяч 047 гривень на 85,69 кілометрів доріг.

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут