У межах робочої поїздки до Волинської області президент України Володимир Зеленський ознайомився з концепцією розвитку туристичного потенціалу регіону та оглянув експозицію “Туристичні магніти та маршрути Волині”.

Про це пише Depo.Волинь з посиланням на прес-службу офісу президента.

Презентація відбулася в Луцькому замку – найстарішій споруді міста. Будівництво Верхнього замку розпочалось у 1350-х і в основному було завершене в 1430-х роках, хоча деякі елементи змінювалися протягом наступних століть. Замок є пам’яткою архітектури й історії національного значення та головним об’єктом історико-культурного заповідника “Старий Луцьк”.

Луцький замок зображений на купюрі номіналом 200 гривень і, згідно з концепцією, визначений першим туристичним “магнітом” області. Також серед цікавих для туристів об’єктів – історико-культурний заповідник “Стародавній Володимир”, село Сваловичі та національний парк “Прип’ять – Стохід”, смт Олика та резиденція Радзивілів, Шацькі озера.

Директор департаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму і курортів Волинської ОДА Ігор Чуліпа доповів Президентові, що на основі цих “магнітів” в області розроблено відповідні туристичні маршрути.

“Ці маршрути адаптовані – вони можуть бути як одноденними, так і дводенними, триденними, а якщо йдеться про сплав на байдарках – п’ятиденними”, – сказав Ігор Чуліпа.

На туристичних маршрутах визначено інфраструктурні об’єкти, де відвідувачі зможуть переночувати та поїсти. Крім того, триває робота над розробкою 3D-турів.

Після завершення презентації главі держави провели коротку екскурсію Луцьким замком.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут