Як стало відомо «Княжому Граду», підприємець з Володимира-Волинського, який останнім часом має значні фінансові труднощі Микола Юнак і місцевий «бурштиновий» бізнесмен Олег Борбелюк, який свого часу був заступником голови Волинської організації «Партії регіонів», потраплять на неофіційну зустріч з президентом України Володимиром Зеленським.

Візит Зеленського у Волинську область запланований  на завтра, 9-го липня.

Досвід у бізнесменів – колосальний, тож буде про що розповісти Володимиру Зеленському.

Через «порожні рахунки» підприємства «Західний Буг», де Микола Юнак є директором, він  відмовився сплачувати необхідну вартість за оренду 260 гектарів земельної ділянки в Оваднівській ОТГ. Крім цього ще й заборгував працівникам власного фермерства близько півмільйона зарплати.

Читати також: На фірмі Юнака рахунки пусті і там ніхто не «рахується» – голова Оваднівської ОТГ

Його колега Олег Бербелюк, окрім «регіонального» минулого відомий  і тим, що на шостому році війни в Україні гуляв новосілля в елітному маєтку Московського Митрополита. Також його пов’язують із незаконними схемами перевезення бурштину у панельних меблях за кордон.

Читати також: «Гербор-Холдінг» – організатор схеми «бурштинової мафії»? – журналіст «1+1»

Попередньо у мережі інформували про дві частини заходу – офіційна із журналістами та неофіційна з представниками місцевого бізнесу.

Остаточна програма візиту гаранта наразі не відома.

Свої люди для Росії: директор «Гербору» Олег Борбелюк під час війни гуляв новосілля у елітному маєтку Московського Митрополита? – журналісти програми «Гроші»


ІнсайдерGrad – це рубрика з інформацією, триманою від анонімних джерел, які не хочуть говорити про якісь теми публічно. Якщо Ви маєте цікаву інформацію, але не хочете, щоб читачі знали про Вас як джерело інформації – запрошуємо до співпраці! 

Ми гарантуємо конфіденційність та анонімність. Надсилайте листи на пошту: kniazhyigrad.editor@gmail.com.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут