У період з 29 червня по 6 липня державні інспектори рибпатруля зафіксували 22 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. У результаті складено дев’ять протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та вісім – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі порушення). Оформлено п’ять актів виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно з якими вилучено 29 од. заборонених знарядь лову.

Про це повідомляє Волинь24 з посиланням на Рибоохоронний патруль Волині.

«У порушників вилучили два кілограми водних біоресурсів та 9 одиниць заборонених знарядь лову (сітки). Накладено штрафів на суму 816 грн, решту буде накладено судами, куди скеровано матеріали. Збитки, завдані рибним запасам, склали 1 228 грн», – повідомив керівник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

2 липня під час обстеження озера Пулемецьке, поблизу села Пулемець Шацького району виявили безгосподарське майно. З водойми вилучено шість од. безгосподарських сіток. У знаряддях лову знаходилась риба: карась сріблястий – 8 екз. та лящ – 3 екз, загальною вагою три кг. Водні біоресурси у живому стані повернено у водне середовище, чим попереджено збитків на 1 143 грн.

5 липня під час спільного рейду рибпатрульних та прикордонників викрито грубе порушення Правил рибальства. Інцидент стався на озері Скорінь, поблизу села Дольськ Любешівського району Волинської області. Громадянин здійснював вилов риби забороненим знаряддям – однією мисиновою сіткою. У сітці браконьєра було: карась звичайний – 3 екз. та лин – 2 екз. Завдано збитків у розмірі 1 229 грн.

На порушника складено адміністративний протокол за ч.4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлено до суду для притягнення порушника до відповідальності. Заборонене знаряддя вилучено.

На водах Волині за тиждень зафіксували 22 порушення. ФОТО

На водах Волині за тиждень зафіксували 22 порушення. ФОТО

На водах Волині за тиждень зафіксували 22 порушення. ФОТО

На водах Волині за тиждень зафіксували 22 порушення. ФОТО

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут