Зображення ілюстративне

Раніше судимий за розбій та проникнення у житло володимирчанин вкотре порушив закон. Проти чоловіка, який два дні поспіль вчиняв крадіжки, порушили кримінальну справу, йдеться у постанові Володимир-Волинського міського суду.

7 травня о 14 годині 27 хвилин у приміщенні супермаркету «Рукавичка», що по вулиці Ковельській, 46 у Володимирі-Волинському, він викрав із полиць торгового залу одну пляшку віскі марки «Jameson» об`ємом 0.7 л., вартістю 554 грн. 35 коп.

Наступного дня, 8 травня о 15 годині 11 хвилин у цьому самому супермаркеті викрав із полиць торгового залу дві банки ікри марки «Лосось зелена», вартістю 176 грн. 04 коп. та «Лосось червона», вартістю 173 грн. 52 коп., чим заподіяв майнову шкоду на загальну суму 349 грн. 56 коп.

Володимирчанина визнали винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.185 КК України, та призначили йому покарання у виді позбавлення волі на чотири роки.

Однак, на підставі статті 75 КК України, суд звільнив від відбування призначеного покарання, якщо чоловік протягом іспитового терміну в два роки не вчинить нового злочину. Протягом цього часу він зобов’язаний періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут