Кожну секунду Сонце викидає в навколишнє середовище величезні обсяги сонячної енергії, що представляють собою протони, електрони, плазму і різні випромінювання.

Такі сонячні вихори володіють потужною силою і іноді можуть впливати на Землю. Однак магнітне поле нашої планети оберігає нас від негативного впливу сонячних спалахів і нейтралізує удари сонячних сплесків, передає УНІАН.

Але деякі спалахи на Сонці настільки сильні і небезпечні для Землі, що під їх впливом певний ділянку магнітного поля нашої планети деформується і здригається. Саме такі явища і називають магнітними бурями.

Магнітні бурі у липні

У липні геомагнітні збурення будуть турбувати Землю і Україну нечасто.

Перша в липні магнітна буря буде 4 числа. В цей день магнітосфера буде збуджена, рівень G1, тобто це буде слабка буря.

Потім спалахи очікуються 6 і 7 липня. Вони будуть такі ж за інтенсивністю, однак метеочутливі люди все одно можуть їх відчути. Скріншот tesis.lebedev.ru

Як уберегтися від впливу магнітних бур

Літнім людям і метеочутливим слід пам’ятати, що магнітні бурі і обурення впливають на їх стан несприятливий вплив. Деякі відчувають нездужання і слабкість і напередодні дня метеоудара. Тому, щоб позбутися від впливу магнітних бур, медики радять: напередодні метеоудара і під час добре висипатися; не переїдати, відмовитися від жирної їжі; не пити алкоголь; відмовитися від кави і замінити його трав’яними чаями; відмовитися від інтенсивних тренувань; більше гуляти на свіжому повітрі.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут