Організація Об’єднаних Націй заявила, що “шокована і глибоко стурбована” відео зі статевим актом в авто з символікою організації в Ізраїлі. Про це повідомляє УНН із посиланням на ВВС.

“На цих кадрах жінка у червоній сукні та чоловік займаються сексом на задньому сидінні білого повнопривідного авто з маркуванням ООН. 18-секундне відео, яке виклали в Twitter у п’ятницю, активно шириться соціальними мережами. Кадри, ймовірно, зняли на головній набережній Тель-Авіва. На передньому сидінні джипа сидить ще один пасажир, а водія не видно, коли машина зникає з кадру”, – пише видання.

В ООН заявили, що розслідують інцидент та майже встановили осіб, зображених на відео. Там припускають, що це працівники миротворчої організації в Ізраїлі.

“Офіційний представник генсека ООН Стефан Дюжаррик заявив, що в організації вважають подібну поведінку “огидною”. Це “суперечить всьому, що ми підтримуємо і за що боремося з точки зору неналежної поведінки працівників ООН”, заявив він.

Відповідаючи на запитання, чи міг це бути секс за гроші, Дюжаррик сказав, що це є предметом розслідування. Так, в останні роки на адресу працівників ООН вже звучали звинувачення в сексуальних домаганнях, ООН дотримується суворої політики проти сексуальних порушень з боку своїх працівників.

Він припустив, що на відео могли бути працівники Організації з нагляду за виконанням умов перемир’я (ОНВУП), яка працює в регіоні з 1948 року.

Хізер Барр очільниця відділу з прав жінок Human Rights Watch сказала, що “не здивована” відео з Ізраїлю.

“Добре, що вони розслідують це… Ця проблема пов’язана зі звинуваченнями в сексуальній експлуатації та насильстві з боку працівників ООН “, – додала Барр, однак, на її думку, проблем в ООН набагато більше, ніж це одне відео.

У 2019 році проти працівників Організації Об’єднаних Націй подали 175 скарг про сексуальну експлуатацію і насильство. 16 випадків підтвердили, 15 визнали необґрунтованими, інші розслідують.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут