У Володимирі-Волинському партію “Європейська Солідарність” очолила ексголова Володимир-Волинської райдержадміністрації Наталія Василець. Про це інформують на офіційній сторінці “Волинь. Солідарність” у Фейсбук.

Призначили Наталію Василець головою міської організації партії п’ятого президента України на районній партійній конференції у вівторок, 23 червня.

Нагадаємо, 9 липня 2019 року президент України Володимир Зеленський своїм розпорядженням звільнив голову РДА Наталію Василець.

За час обіймання посади Наталія Василець відзначилася доганою від Кабінету Міністрів через земельні питання та “засвітилася” за розпиванням алкоголю у робочий час. Факт з алкоголем набув широкого резонансу та за добу набрав понад 4 тисячі переглядів.

За 2018 рік на посаді голови РДА вона заробила 352 586 гривень, а в 2019 році перед звільненням задекларувала за півроку роботи 249 515 гривень зарплати. Таким чином, у 2019 році ексголова щомісяця отримувала біля 40 тисяч гривень зарплати, що рівнозначні дев’яти мінімальним зарплатам українців.

Після звільнення з державної служби, маючи непогану фінансову «подушку», зайнялася бізнесом – відкрила власний магазин дитячих товарів на майже 200 квадратних метрів.

4 КОМЕНТАРІВ

  1. Який позор. Невже немає жодної нормальної люлини щоб очолити партію. Істерична баба, яка лише зарплпти собі понабирала по 30 тисяч в місяць. І то все чим відзначилась.

  2. У Володимирі ще є людина яка працює в раді не знаю ким але вільно пє алкоголь на лавках міста. Було фото в ФБ. Як найду то напишу хто і скіну фото.

  3. А ще вона любить з іншим головою особисті стосунки налагоджувати в робочому кабінеті, за чим була застукана. А ше кажуть шо дуже вже близька до аграрія з Пятидень чуть лі не дочка))

  4. Ото то сміх. Понаробляла в районі вже і ще в місті наробить. Спала в тому районі в сг відділі 14 років.му му га неї казали. А потім мамка рішила доцю вивести в люди. Ну такоє. Буду за регіоналів. Вже краще ніж це.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут