Міністр інфраструктури України Владислав Криклій опублікував перелік країн, до яких можуть подорожувати громадяни України.

Відповідний список Криклій опублікував у Facebook.

“Якщо ви скучили за літаками та подорожами, у вас з’явилася можливість відвідати інші країни”, – написав міністр.

Відтак, наразі Албанія, США, Ірландія та Сербія готові приймати українців без обмежень на кордоні, Велика Британія та Білорусь – з дотриманням карантину протягом 14 днів, а Чорногорія – за наявності негативного результату ПЛР тесту COVID-19, зробленого протягом останніх 48 годин.

З 27 червня українці зможуть відвідати Туніс, зробивши тест на коронавірус по прибуттю, а з 1 липня – Туреччину без самоізоляції та тестування. “Після покращення епідемічної ситуації в Україні буде розглянута можливість відкриття кордонів з Кіпром, Грузією та Грецією”, – зазначив Криклій.

Він додав, що наразі Україна потрапила до «червоної зони», тому що показник захворювання на COVID-19 становить вище 40 випадків на 100 тисяч населення. Польща, Єгипет, Туреччина, Болгарія поки залишаються у «зеленій зоні».

Громадяни, які приїжджають з країн «червоної зони» в Україну мають проходити обсервацію 14 днів чи скористатись додатком «Дій вдома», а із «зелених країн» можуть безперешкодно потрапити в країну за наявності страхового полісу.

Криклій нагадав, що для планування подорожей за кордон під час пандемії COVID-19 треба користуватися інтерактивною мапою від консульської служби України. Там можна перевірити актуальний режим в’їзду та транзиту для громадян України у будь-якій країні світу.

Д слова, Україна з 15 червня поступово відновлює міжнародне авіаційне сполучення.

Міністерство охорони здоров’я опублікувало спеціальний перелік, де країни поділені на “червоні” та “зелені” зони. В “червоному” списку перебувають країни з високим рівнем захворюваності на коронавірус, в “зеленому” відповідно – з більш сприятливою епідеміологічною ситуацією.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут