22 квітня комунальне підприємство «Володимир-Волинськтеплоенерго» завершило опалювальний сезон 2019-2020 рр. Він тривав майже 6 місяців. Про результати роботи у підприємстві повідомили на сторінці в соцмережі Фейсбук.

Комунальне підприємство зменшило використання енергоносіїв, модернізувало теплове господарство підприємства, провело перерахунок за тепло і гарячу воду також помітно зменшилися скарги від споживачів.

Стан теплових мереж та модернізація теплового господарства

Як зазначають у підприємстві, цьогорічний опалювальний сезон показав позитивні результати роботи підприємства протягом усього минулого року.

Вже зараз можемо говорити про відсутність поривів та про зменшення витоків з теплових мереж під час опалювального сезону 2019-2020 років. Таких результатів підприємству вдалося досягти завдяки професійному підходу працівників до проведених робіт з гідравлічних випробувань теплових мереж у ремонтний період та заміні зношених ділянок на попередньо ізольовані.

Загалом, протягом останніх трьох років підприємство замінило 1 тис. 200 м.п труб на попередньо ізольовані безканальної прокладки , в тому числі тільки в 2019 р. 550 м.п. труб , що в свою чергу дало змогу зменшити тепловтрати в мережах та надавати споживачам міста тепло необхідних параметрів.

На даний час 41% всіх теплових мереж замінено на попередньо ізольовані трубопроводи.

Підприємством протягом року за власний кошт та своїми силами було проведено ряд заходів модернізації теплового господарства:
•проведення капітального ремонту 2-х котелень з замінною 2-х твердопаливних котлів на нові,
• заміна котла та встановлення нової автоматики з частотним регулюванням на котлі по вулиці Старицького 12-К,
•з метою регулювання температури теплоносія в системі опалення залежно від температури зовнішнього повітря було проведено капітальний ремонт центрального теплового пункту на вулиці Ковельська 136-К з встановленням регуляторів температури та тиску, а також насосного обладнання з частотним регулюванням, що дає змогу зекономити енергоносії та забезпечити стабільну роботу центральної системи опалення в цілому.

Економія енергоносіїв до 10% у порівнянні з минулими роками

Працівники КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» провели заміну насосного обладнання з нижчою потужністю електродвигунів та встановили прилади частотного регулювання, що призвело до економії електричної енергії до 10% у порівнянні з минулими роками.

Працівники провели заміну освітлення котельних залів котелень підприємства та ламп розжарювання на сучасні енергоощадні світильники.

Скарги від споживачів зменшились втричі

Порівнюючи з опалювальним сезоном 2018-2019рр, скарги споживачів зменшились у три рази. Для порівняння:

•Опалювальний сезон 2019-2020 рр. – 36 скарг.
•Опалювальний сезон 2018-2019 рр. – 109 скарг.

Володимирчани заощадили на опаленні цієї зими майже 9,4 млн. грн

Турбуючись за володимирчан, у підприємстві провели перерахунок за тепло і гарячу воду на загальну суму майже 9.4 млн. грн. Коригування здійснювалися кожного місяця з урахуванням фактичної ціни газу без перегляду затвердженого тарифу.

На підприємстві постійно впроваджуються різноманітні сучасні технології, які дають можливість зменшити втрати тепла в трубопроводах, що прокладені в землі. Це в перспективі допоможе понизити тариф на теплову енергію і підвищити надійність наданих послуг задля задоволення потреб споживачів.

Наразі колектив КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» працює над модернізацією зношеного теплового обладнання та мереж теплопостачання, щоб у наступному опалювальному сезоні у домівках володимичан було тепло та комфортно.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут