За останню добу фахівцями обласного лабораторного центру методом ПЛР-досліджень виявлено 10 нових випадків коронавірусу у мешканців міста Володимира-Волинського та Володимир-Волинського району. Про це інформують на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Варто зазначити, що в цю статистику включено 2 позитивні результати аналізів мешканців Турійського району, але окремого населеного пункту, який належить Оваднівській ОТГ. Відтак, хворі здавали біоматеріали на ПЛР у Володимирі-Волинському.

Інформацію про нових хворих повідомила генеральний директор КП “Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги” Катерина Чубок під час засідання комісії з питань ТЕБ і НС 5 червня.

Завідувач Володимир-Волинським міськрайонним відділом ДУ ”Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я” Валерій Онищук поінформував, що від початку пандемії у Володимирі та районі підтверджених випадків є 66. Серед захворілих – 29 жителів міста, 37 жителів району.

Хворі перебувають на стаціонарному лікуванні в КНП “Нововолинська центральна міська лікарня”, в КП «Луцька обласна інфекційна лікарня» та на самоізоляції вдома.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут