КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” подає інформацію про наявну прострочену заборгованість понад 3 місяці з оплати послуг із централізованого опалення та подачі гарячого водопостачання в управління соціального захисту населення.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці підприємства, інформують на сайті міської ради.

Споживачам, які мають таку заборгованість, буде припинене надання житлових субсидій відповідно до вимог п. 14 Порядку призначення та нарахування субсидій.

Нагадуємо тим, хто має заборгованість з оплати комунальних послуг:

Згідно Положення “Про порядок призначення житлових субсидій”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 807 у редакції від 14 серпня 2019 року п. 14, зазначено, що у випадку, коли за домогосподарством на день звернення за призначенням житлової субсидії рахується прострочена заборгованість, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.), то субсидія призначатися НЕ БУДЕ.

Відповідно до цієї Постанови КП “Володимир-Волинськтеплокенерго” зобов’язане надати інформацію про наявність заборгованості по квартирах в управління соціального захисту населення для призначення субсидії на наступний опалювальний період.

Просимо абонентів, котрі мають наявну заборгованість, погасити її або реструктуризувати борги.

Після реструктуризації боргу Ви знову зможете отримувати субсидію.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут