Болгарія скасувала заборону на в’їзд для відвідувачів з країн Європейського Союзу та Шенгенської зони.

Відповідний наказ міністра охорони здоров’я набрав чинності 21 травня, повідомляє Європейська правда з посиланням на NOVA.

Цей крок охоплює також Сан-Марино, Андорру, Монако і Ватикан. Однак ті, хто прибуває в країну, все ж повинні провести 14 днів у карантині. Виняток – якщо мандрівник подорожує з гуманітарних причин або є «представником торговельної, економічної та інвестиційної діяльності». Також карантин не знадобиться для родичів болгарських громадян, якщо їхнє перебування складає до 7 днів. Чорноморська держава, залежна від туризму, почала полегшувати карантин на тлі зниження кількості інфекцій. З 13 травня Болгарія зняла заборону на туристичні поїздки по країні і почала відкривати готелі.

Станом на четвер у Болгарії було 2331 підтверджених випадки коронавірусу та 120 випадків смерті, порівняно низька кількість у Європі.

Як відомо, до 15 червня діє заборона на в’їзд в країни Шенгену для громадян України та інших держав, які не є членами ЄС, крім деяких винятків. Поки невідомо, чи буде ця заборона поновлена.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут