Волинян запрошують до участі у відкритому онлайн фестивалі-конкурсі “Volyn art-fest 2020”. Участь можуть брати талановиті волиняни від 12-річного віку. Про це “Княжому Граду” повідомив організатор, майбутній студент Київського університету культури, ковельчанин Ілля Лихотоп.

Конкурс “Volyn art-fest 2020”- абсолютно нова концепція конкурсів, які проходять онлайн. Усі виступити учасників можна побачити на онлайн-концерті 20 червня.

“Наш фестиваль орієнтований на дітей від 12 років і старших. Долучитись до нашого конкурсу може кожен: вокаліст, ансамбль чи шкільна група. Для всіх ми підготували номінації: хореографія, вокал, сценічне мистецтво (декламування віршів,презентація сценок з вистав тощо) та досить цікава, нова номінація – гумор (гуморески,смішні сценки, стенд-ап)”, – додав Ілля Лихотоп.

Як зазначає організатор, це дійсно нове для України явище, коли долю учасників будуть вирішувати під час концерту. Для прозорості конкурсу застосують систему голосування 50/50. Тобто половину балів буде ставити журі,а іншу – глядачі. Підсумки будуть ввечері 20 червня на гала-шоу.

“Наш фестиваль є – безкоштовним. Реєстрація буде проходити на акаунті в Інстаграм : https://www.instagram.com/volyn_art_fest/. Чекаємо саме на ваш талант!”, – зазначив організатор.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут