Інтерес суспільства до теми пандемії коронавірусу з кожним днем все більше зростає: зрозуміло, кожен турбується про власне здоров’я і намагається убезпечити себе від хвороб. Особливо, коли гра в мовчанку дає класний “бонус” – можливість поширення інфекції у маси.

Зважаючи на те, що у бік редакції сайту “Княжий Град” були необгрунтовані обвинувачення та навіть сквернослів’я, оприлюднюємо власну позицію.

Передісторія: на сайті «Княжий Град» з’явилася інформація про те, що колишній директор школи отримав позитивний результат тесту на коронавірус. Це інформація з підвищеною зацікавленістю, а отже і є суспільно важливою, оскільки інфікований має велике коло знайомих та є громадсько активним.

Фідбеку чекали не довго, адже чоловік написав публікацію у соцмережі, облаявши за поширення такої інформації. Сам інфікований підтвердив, що інформація відповідає дійсності.

Не треба було про це писати?

Пригадайте хоча б історію про директорку Луцької клінічної міської лікарні Ларису Духневич, про інфікування якої спершу говорило все місто, а згодом, після багатьох публікацій у ЗМІ, цю інформацію вона все ж підтвердила. Але, задумайтеся, за час, коли офіційно нічого не було відомо, і, якби таку інформацію не оприлюднили взагалі, чим би це обернулося? Сотнями чи навіть тисячами інфікованих?

Скільки спортсменів, лікарів, депутатів, священників інфікувалися, і про них писали в ЗМІ? Не у всіх випадках все оприлюднювали з отриманням дозволу на публікацію, оскільки інфіковані могли бути у важкому стані.

На жаль, тільки коли біда просто впритул до нас, приходить розуміння про заходи з особистої безпеки, якими реально більшість нехтує, і, в першу чергу ті, хто чекає на результати ПЛР-тесту чи має ознаки респіраторних захворювань.

Пригріло сонечко то можна гуляти без маски чи антисептика? Запросто! А після цього кількість хворих зростає, а тих, кого “карантин вже дістав” більшає з геометричною прогресією.

І взагалі, не будьмо такими безпечними! Дотримуймося карантину! Бо хто-зна, коли він реально піде на спад, а від самої хвороби не застрахований ніхто.

Та, насамкінець: усім інфікованим та потенційно контактним особам, що можуть бути в групі ризику, – здоров’я і чіткого критичного мислення. Бо у кожній медалі завжди дві сторони. А поінформований – значить озброєний.

Редакція сайту “Княжий Град”

11 КОМЕНТАРІВ

 1. Неясно чого приховувалили. шо написали то добре. Бо бачили лікарів в скафандрах. не знали хто і шо

 2. Чому коли у місті стільки хворих, ні разу не оприлюднювали прізвища з етичних міркувань, а як діло дійшло до публічної особи, то відразу написали. Чи прості люди не заразні і не мають знайомих? Тут явно помітний інтерес КГ..

  • Ви самі дали відповідь на своє питання. Бо це публічна особа, а отже є суспільний інтерес . Якщо хворітимуть інші публічні особи, ми теж про це будемо писати.

 3. Жахлива редакційна політика КГ(((
  Черговий раз видання без офіційної реєстрації з розміщенням на закордонному хостингу пробило дно…

  • Пошукайте офіційну редакцію ВАШОГО САЙТУ) там не те що немає реєстрації, там немає навіть періодичності наповнення. 2 дні сайт порожній, а потім оди кільком хлопцям. Все тільки про кількох людей, і Ви знаєте про кого)

 4. Розказуйте про хворих більше! Поки вони по тихому боліють і ходять без масок народ має кіпішувати.

 5. Хочу як в Дніпрі, щоб вішали оголошення в під’їздах, бо там живе хворий! Ходиш, і не знаєш, де зараза.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут