На Володимир-Волинській птахофабриці у двох працівників підтвердили інфікування коронавірусом. Про це “Княжому Граду” стало відомо із власних достовірних джерел.

Джерело повідомляє, що захворілі – жителі Володимир-Волинського району Оваднівської ОТГ.

“Княжий Град” звернувся за коментарем до представників підприємства. Менеджер із зв’язків з громадськістю Володимир-Волинської птахофабрики Дарія Поддубецька зазначила: “Такої інформації наразі у мене немає і раніше не отримувала таких повідомлень. У нас є контрольні пункти, де замірюють температуру у всіх, хто проходить на фабрику. Ми відслідковуємо ситуацію!”. У птахофабриці запевнили, що інформацію перевірять і згодом дадуть коментар щодо цієї ситуації.

Наразі, у Володимирі-Волинському та в районі станом на ранок 16 травня підтверджено 18 випадків інфікувань коронавірусом.

ОНОВЛЕНО о 14.35 год.

Генеральний директор КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» Катерина Чубок у телефонному коментарі зазначила виданню, що інформацією про місце роботи інфікованих не володіє.

“Це двоє жителів району, 1994 року народження. Це одна сім’я”, – зазначила вона.

Директор Володимир–Волинської районної санепідемстанції Валерій Онищук інформацію про місце роботи підтвердив.

“Вони є працівниками (підприємства – ред.).Де вони інфікувалися наразі невідомо, стверджувати що на роботі – теж не можна, тому з’ясовуємо”, – додав директор санемідемстанції.

Він закликав місцевих жителів не розводити паніку і дослухатися порад щодо особистої гігієни: регулярно мити та дезинфікувати руки, оминати великого скупчення людей і особливо тих осіб, що мають симптоми респіраторних захворювань, такі як кашель і чхання, а також радить ретельно мити фрукти і овочі.

ОНОВЛЕНО О 15.30

У відділі управління персоналом, організаційної роботи, юридичного забезпечення та інформаційної діяльності апарату Володимир-Волинської райдержадміністрації у Фейсбук зазначають:

“У двох жителів с. Охнівка Володимир-Волинського району тест на захворювання COVID-19 показав позитивний результат.

На даний час хворі проходять амбулаторне лікування та перебувають на самоізоляції”.

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут