Відтепер у Володимирі-Волинському батьки новонароджених малюків мають можливість скористатися комплексною послугою «єМалятко». Вона уже доступна у пологовому будинку міста, Володимир-Волинському відділі ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Волинській області, а найближчим часом надаватиметься і у ЦНАПі.

Про це інформує сайт Володимира-Волинського.

Спеціалісти відомст, на чолі з керуючою справами виконавчого комітету міської ради Іриною Ліщук і керівником відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Волинській області Управління державної реєстрації Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Антоніною Кратік, протестували роботу послуги.

Першою у нашому місті «єМалятком» скористалася мама новонародженого Анна Сороколітня (до слова, обоє батьків малюка – військовослужбовці), відзначивши, що ця послуга досить зручна, адже документи на дитину оформили одразу і не довелося нікуди йти та збирати гору паперів.

Прямо в пологовому будинку породілля отримала ряд державних послуг: реєстрацію народження (видача свідоцтва про народження), реєстрацію місця проживання (прописка), реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (присвоєння ідентифікаційного коду), внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому. А також мамі відразу призначили державну соціальну допомогу при народженні дитини, яку вона уже незабаром отримає на банківську картку.

Бувають і випадки, коли батьки дитини, перебуваючи у пологовому, ще не визначилися з її іменем, тому при виписці додому не готові провести державну реєстрацію. Такі сім’ї можуть у будь-який зручний для них час звернутися за отриманням такої комплексної послуги у наш відділ ДРАЦСу, а уже зовсім скоро у й ЦНАП.

Відтепер, послуга «єМалятко» приходить до найменшого громадянина Володимира-Волинського і батькам не потрібно їздити у кілька установ, щоб задокументувати факт його народження. Все необхідне можна отримати за однією заявою без черг та зайвої витрати часу.

1 КОМЕНТАР

  1. Десь бачив дуже гарний коментар на цю тему: “тепер батьки матимуть більше часу, щоб присвятити дитині, а не оформленню паперів”, от краще і не скажеш! Двома руками за – будь яке спрощення формальних процедур це супер!

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут