Фіскали викрили міжрегіональний канал транспортування тютюнового фальсифікату на територію Донецької та Луганської областей.

Про це повідомили на сайті ГУ ДФС у Волинській області, пише Волинь24.

В рамках операції «Акциз-2020» фіскали виявили жителя міста Володимира-Волинського, який планував перенаправити масштабну партію тютюнового фальсифікату за допомогою однієї з кур’єрських служб.

Відправника конрабандної посилки правоохоронці зловили «на гарячому» у відділенні поштового оператора прикордонного міста під час оформлення відправлення.

Волинянин намагався відправити поштою 37 ящиків фальсифікованих цигарок. ФОТО

Загалом чоловік намагався відправити 37 ящиків фальсифікованих цигарок. Вся продукція, а це понад 18 000 пачок тютюнових виробів, була без українських марок акцизного податку встановленого зразка.

Орієнтовна вартість відправлення становить майже 750 тисяч гривень.

Крім того, податкова міліція вилучила транспортний засіб марки Renault Trafic, який використовувався для перевезення цигарок з метою їх подальшої реалізації.

Наразі вирішується питання про статус вилучених товарно- матеріальних цінностей, а також проводиться весь комплекс заходів з метою встановлення кола осіб причетних до такої незаконної діяльності.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут