Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територій громад Волинської області.

Рішення ухвалили на засідання 13 травня, пише Конкурент.

Отож, відповідно до документа, Луцька громада складатиметься із Боголюбської, Жидичинської, Заборольської, Іванчицівської, Княгининівської, Одерадівської, Озерцівської, Прилуцької, Рокинівської, Шепельської.

Підгайцівська громада увійде до Липинської. Також туди входитимуть Борохівська, Звірівська, Лищенська, Піддубцівська, Романівська, Хорлупівська.

Боратинська громада міститиме в собі Баївську, Баківцівську, Промінську, Радомишльську, Лаврівську, Гіркополонківську, Ратнівську та Коршівську громади.

Як зазначив політолог, співзасновник Громадянського Руху “СВІДОМІ” Михайло Наход, таким чином Луцьк матиме більше перспектив для розвитку.  Також він спрогнозував, що нові об’єднані громади області чекає така схема: усвідомлення – притирання – місцеві вибори, розробка стратегій розвитку – конкуренція – укрупнення/зникнення.

Окрім того, Нововолинська ОТГ (з центром у Нововолинську)  складатиметься із Благодатної, Грибовицької і Грядівської громад. Ковельська (з центром у Ковелі) – з Білинської, Доротищенської, Зеленської, Ружинської, Тойкутської громад. А Володимир-Волинська ОТГ (з центром у Володимирі-Волинському) міститиме Зарічанську і Ласківську громади.

Детільніше ознайомитися із документом. 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут