Автоцивілку можна перевірити з будь-якого смартфона, де встановлено додаток Дія. Страховий поліс буде доступний тільки власникам авто.

У додатку державних онлайн-послуг Дія з’явився страховий поліс для авто (автоцивілка). Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації на своїй сторінці у Facebook у вівторок, 12 травня, передає Корреспондент.
“Відтепер для водіїв у Дія доступний повний комплекс: посвідчення водія, техпаспорт і автоцивілка”, – йдеться в повідомленні.
У Мінцифри пояснюють принцип дії нової послуги так: мобільний додаток робить запит за номером авто в систему МТСБУ про наявність страховки. Якщо страховий поліс дійсний – у меню техпаспорта відобразиться рожевий рядок “страховий поліс дійсний”. Якщо ні, то жовтий – “страховий поліс недійсний”.
Автоцивілку можна перевірити з будь-якого смартфона, де встановлено додаток. За допомогою QR-коду на техпаспорті можна звірити документ із даними в реєстрі. Страховий поліс буде доступний тільки власникам авто.
Для відображення документа треба оновити додаток до версії 1.7.2.
Також у Мінцифри ще раз заявили про безпеку передачі персональних даних.
“Ми піклуємося про вашу безпеку: архітектура Дії побудована так, що на серверній частині взагалі не здійснюється зберігання персональних даних користувачів. Дія відображає їх, тільки здійснюючи разовий запит. При цьому інформація в каналах передачі даних передається в зашифрованому вигляді, а на деяких етапах – використовується подвійне шифрування”, – йдеться в повідомленні.
Відзначається, що юридична сила автоцивілки у смартфоні визначена у відповідній постанові Кабміну.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут