Вчені Університету Софії в Токіо отримали підтвердження того, що коти здатні розуміти людську мову. Дослідники з’ясували, що кішки здатні відрізнити свою кличку від інших слів, навіть якщо вона промовлялась з акцентом, пише Depo.Закарпаття з посиланням на “ДТ“.

У ході дослідження вчені спостерігали за 78 кішками з японських сімей і тематичних кафе. Тваринам вимовляли чотири слова, які часто вживаються в розмовній мові і точно знайомі котам. У кожну послідовність п’ятим словом додавали ім’я вихованця. Дослідники спостерігали за проявами реакцій у кішок: рухами вух, голови, хвоста, чи подавали вони голос або переміщалися по кімнаті.

Вчені спостерігали за тим, як коти реагують на слова, вимовлені з різною інтонацією, акцентом і висотою голосу. В одному з експериментів кличка тварин в послідовність не включалася зовсім.

Виявилося, що від третини до половини котів впевнено реагують на своє ім’я, ступінь реакції залежала від того, хто і як вимовляє кличку. На думку дослідників, це означає, що коти реагують на конкретне слово, а не на голос.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут