У Володимир-Волинській дитячій музичній школі підбили підсумки онлайн-конкурс для дітей “Володимир музичний”, який провели у двох номінаціях – вокальне мистецтво та інструментальне мистецтво, – інформують на сайті міської ради.

Організатори дякують за активність учням, які продовжують займатися мистецтвом навіть в період карантину, а також висловлюють вдячність спонсорам, що виділили призи для учасників.

“Без музики та мистецтва наше життя буде прісним та сірим. Дякуємо батькам, які знайшли ресурси, щоб вивчити дитину прекрасному. І дякуємо Вам, молоді артисти!! Вітаємо всіх учасників та бажаємо подальших успіхів”, – йдеться на фейсбук-сторінці музичного закладу.

Так, за підрахунками голосів, Гран-прі конкурсу отримують:

Зореслав Митошоп – номінація “Дебют”

Дует Анни та Юлії Акієвих – основна номінація

Дипломами за зайняте І місце нагороджуються:

Номінація “Дебют”:

  • Подзізей Ольга (фортепіанний відділ)
  • Борисова Лідія (відділ духових та ударних інструментів).

Основна номінація:

Фортепіанний відділ:

  • Кирилова Марія
  • Гнатюк Анастасія
  • Кислянка Софія
  • Мартинюк Естер
  • Романюк Джейсон
  • Савюк Софія
  • Юзепчук Максим
  • Довга Ірина
  • Нехай Вікторія

Струнно-смичковий відділ:

  • Тішина Софія

Відділ духових та ударних інструментів:

  • Подзізей Володимир
  • Горбунова Вікторія
  • Троць Софія
  • Ліс Тимофій

Дипломами за зайняте ІІ місце нагороджуються:

Номінація “Дебют”:

Фортепіанний відділ:

  • МартинюкЕмма
  • Протасова Ольга
  • Левчук Євангеліна
  • Антонюк Анна
  • Балян Моніка
  • Семенчук Дарина
  • Войтюк Анастасія

Відділ духових та ударних інструментів:

  • Віслобоков Дмитро

Відділ народних інструментів:

  • Малюга Ангеліна
  • Дмитрук Марк
  • Токовий Ілля

Основна номінація:

Фортепіанний відділ:

  • Балян Ануш
  • Пастушок Дарина
  • Приймак Ольга
  • Чаус Дмитро
  • Каганюк Анастасія
  • Трофімук Єлизавета
  • Герасимчук Катерина
  • Нечай Мар`яна (д/п)
  • Романюк Вероніка
  • Юзепчук Анастасія
  • Воронцова Діана
  • Романюк Андріана
  • Демедюк Катерина

Струнно-смичковий відділ:

  • Данч Марта
  • Цизь Максим
  • Нечай Мар`яна
  • Морис Марія
  • Мартинюк Роман

Вокальний відділ:

  • Токарева Дарія
  • Довга Ірина

Відділ народних інструментів:

  • Лешко Артем
  • Хлопенюк Антон
  • Шоцький Антон

Відділ духових та ударних інструментів:

  • Нестеров Михайло
  • Лаць Орест Кравчук Дарина
  • Губаль Тимофій,
  • Книш Дмитро
  • Нестеров Андрій
  • Романюк Максим
  • Собчук Анастасія

Дипломами за зайняте ІІІ місце нагороджуються:

Номінація “Дебют”:

Фортепіанний відділ:

  • Рищук Анастасія
  • Мельник Владислав

Відділ народних інструментів:

  • Поліщук Наталія,
  • Подзізей Василь

Відділ духових інструментів:

  • Нечай Орест,
  • Чишій Марія,
  • Панасюк Анастасія
  • Беленчук Серафим
  • Кандиба Ілля
  • Беленчук Роман

Основна номінація:

Фортепіанний відділ:

  • Цибульська Віталіна
  • Новицький Андрій
  • Оніщук Ілля
  • ЮзепчукАріна
  • Карпюк Дарина
  • Попова Тетяна
  • Кучер Маргарита
  • Стома Валерія

Струнно-смичковий відділ:

  • Смоленський Данило

Вокальний відділ:

  • Калиш Дарина
  • Демчук Христина
  • Воронцова Анастасія

Відділ народних інструментів:

  • Шоцька Софія
  • Фацинець Владислав
  • Лаць Владислав
  • Дружук Станіслав
  • Кондисюк Михайло
  • Фурманюк Данило

Відділ духових та ударних інструментів:

  • Сич Андрій
  • Дорош Максим
  • Савюк Вікторія
  • Жиркова Анна

Всі конкурсанти отримають дипломи та солодкі призи.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут