Близько 50-ти представників Ради Володимир-Волинської міськрайонної організації ветеранів, священнослужителів УПЦ (Московського патріархату) та місцевих політиків під час карантину зібралися на площі Героїв сьогодні, 9 травня. Вочевидь, таким чином прихильники “русского міру” вирішили відзначити День перемоги і порушити карантин, запроваджений Урядом України.  

Про це повідомили “Княжому Граду” читачі сайту, які проходили повз цього дійства.

Перехожі помітили серед присутніх священнослужителів Української православної церкви (Московського патріархату), а також депутатів-регіоналів Максима Клим’юка, Руслана Мороза із сином та Романа Горошкевича.

Більшість присутніх були без медичних масок , що суперечить урядовим заборонам у рамках карантину в Україні. Також, за інформацією очевидців, присутні цілували руки священникам.

До слова, наразі у Володимирі-Волинському проживає 6 ветеранів Другої світової війни, які були безпосередніми учасниками війни. Зважаючи на поважний вік, більшість із них не мали можливості навіть вийти з дому.

Варто зазначити, в Україні триває карантин у зв’язку і коронавірусом. Наразі відомо, що він триватиме до 22 травня, але з 11 травня його послаблять. Втім це не стосується “маскового” режиму та переміщення більше 2 осіб на вулиці та дистанції у півтора метра.

Окрім цього, у Володимирі-Волинському відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України і рекомендацій Офісу Президента України, проведення заходів культурного, розважального та іншого характеру заборонено задля попередження поширенню коронавірусу. Напередодні 8-го травня у місцевій мерії наголосили, що жодних заходів структурними підрозділами міськради не організовуватимуть, розуміючи відповідальність за життя людей. Але, вочевидь, закон не для всіх.

До слова, на площі Героїв працювала поліція, яка нібито попереджала присутніх про дотримання дистанції у півтора метра, чи дотримувалися її насправді – побачимо зовсім скоро.

Тим часом у Володимирі-Волинському – стабільна ситуація щодо поширення коронавірусу в місті та районі. Востаннє інформували про нових хворих з Володимир-Волинського району на вірусну хворобу 3 травня.

Загалом у місті та районі станом на 9 травня хворіють коронавірусом 13 осіб, у той же час у сусідньому Нововолинську 56 випадків, а у Луцьку – 116.

Тож, яким чином обернеться для громади міста та району маніфестація регіоналів та прихильників Московського патріархату посеред загальнонаціонального карантину – дізнаємося згодом з оперативної інформації Волинської ОДА щодо поширення коронавірусу в області.


ОНОВЛЕНО

Інтернет-видання “Володимир.Район” оприлюднило фото з заходу.

На них помітно регіоналів Максима Клим’юка, Руслана Мороза, Романа Горошкевича та директора меблевого підприємства “Гербор-Холдінг” Олега Борбелюка, який під час війни гуляв новосілля у елітному маєтку Московського Митрополита.

Свої люди для Росії: директор «Гербору» Олег Борбелюк під час війни гуляв новосілля у елітному маєтку Московського Митрополита? – журналісти програми «Гроші»

3 КОМЕНТАРІВ

  1. О,і пан Олексій Євтушок,засвітився, то він майданівець, то, потім, волонтер на сході, вся грудь в орденах, ще той фарбований старий лис…

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут