23 квітня та 4 травня 2020 року в пункті пропуску «Дякове», що на кордоні з Румунією, прикордонники ініціювали поглиблений огляд чотирьох вантажних транспортних засобів. Вказаними вантажівками з України до Сербії перевозили вантаж хвойних оциліндрованих стовпів.

Про це інформують на сайті Держприкордонслужби.

Спробі незаконного переміщення через кордон чималої партії лісоматеріалів запобігли на Закарпатті завдяки інформації, наданій оперативними співробітниками Мукачівського прикордонного загону.

Відповідно до інформації, наданої офіцерами оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону, цей вантаж переміщувався з ймовірними порушеннями у товаросупровідних документах. У ході проведення спільного з Держмитслужбою та іншими взаємодіючими структурами поглибленого огляду вантажівок невідповідність вантажу товаросупровідним документам підтверджено. Також встановлено, що вивезення деревини, яка знаходилась у вантажівках заборонено.

Наразі по даному факту  відкрито кримінальне провадження за ст.201-1 КК України. Транспортні засоби з вантажем лісоматеріалів вилучено, тривають слідчі дії.

 

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут