У відділі по роботі з клієнтами Візового Центру Посольства Польщі поінформували, як подаватимуть документи на виготовлення візи ті, хто вже сплатив за послугу.

Про це інформує “Княжий Град”.

Зокрема наголошують, що кожен громадянин України, який має дійсне запрошення на роботу до Польщі, має право подати заявку на отримання національної візи, але під час карантинного періоду, враховуючи безпеку та забезпечуючи рівні можливості для всіх, можливість скористатися таким правом організоване наступним чином.

Клієнти, які раніше здійснили оплату за послугу в банку Idea або Kredo, мають першочергово подати заяву на отримання візи через поштовий формат.

Якщо оплата за послугу була здійснена до 12 березня 2020 року, і Ви вже підтвердили дату реєстрації на 16 березня 2020 року і далі, яку скасували через запровадження карантину.

Якщо оплата за послугу була здійснена після 13 березня 2020 року, але Ви не отримали реєстрації для подачі Вашої візової заяви.

Ви отримаєте дзвінок з Пункту Прийому Візових Анкет протягом наступних кількох днів. Телефонують в порядку здійснення оплат. Вам пояснять та допоможуть зрозуміти покроковий процес оформлення Вашої візової заяви через поштовий формат.

Процес здійснення дзвінків розпочнеться з 4 травня 2020 року і Ви можете отримати дзвінок у будь-який час від працівника Пункту Прийому Візових Анкет, який детально проінформує Вас про процес подачі візової заяви та про вартість «Послуги подачі документів у форматі поштового відправлення».

Після того, як Ви будете ознайомлені з процесом і все буде зрозуміло, ППВА надішле Вам SMS-повідомлення із посиланням на сторінку веб-сайту VFS, щоб виконати подальші кроки та завантажити контрольний список (чек-лист) документів, необхідних для подачі візової заяви.

“Звертаємо Вашу увагу, що смс-повідомлення буде надіслане відразу після дзвінка. Отже, щоб успішно отримати повідомлення, переконайтеся, що Ваш мобільний телефон активний і доступний”, – налогошують у Візовому Центрі.

З більш детальною інформацією щодо подачі документів у форматі поштового відправлення, Ви можете ознайомитись за посиланням: https://www.vfsglobal.com/Poland/Ukraine/how-to-apply.html.

Просимо Вас надалі уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно роботи ППВА за посиланням: https://www.vfsglobal.com/Poland/Ukraine/news.html.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут