В Україні в умовах карантину продовжують роботу 496 ринків, при цьому 83 ринку припинили діяльність через порушення протиепідемічних вимог.

Про це повідомила прес-служба Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів, пише УНІАН.

“Станом на 4 травня здійснювали свою діяльність лише 214 ринків.

Станом на 5 травня ця кількість вже становила 496, на цих ринках протягом всього часу роботи постійно присутні відповідальні фахівці Держпродспоживслужби”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що з 1 по 5 травня фахівці видали працівникам ринків 299 приписів та склали 28 протоколів про порушення.

“Крім того, через неналежної підготовки до роботи в умовах карантину 83 агропродовольчі ринки самостійно припинили свою діяльність (серед них 32 ринки в Києві) і 5 ринків закрито за рішенням органів місцевої влади”, – наголошується в повідомленні.

Зокрема, працівники та відвідувачі ринку зобов’язані носити маски або респіратори, а кількість покупців не повинно перевищувати норму: 1 особа на 10 квадратних метрів.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко заявив, що завдяки цьому рішенню по всій країні зможуть відновити роботу понад 870 ринків.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут