У Володимирі-Волинському сьогодні, 6 травня дозволили торгівлю кавою на виніс. Про це інформують у мерії міста, – передає “Княжий Град”.

6 травня виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення  “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.04.2020 року №95 “Про додаткові невідкладні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території  м. Володимира-Волинського на період дії карантину”.

Як наголошують у міськраді, продавати буде дозволено лише за умови використання засобів захисту між продавцем і покупцем, доставки товару за межі закладу чи передачі через обладнане торгівельне віконце.

Відповідно до рішення виконкому, у Володимирі-Волинському буде дозволено приготування та реалізацію на винос продукції, кавових та інших напоїв у закладах ресторанного господарства, торгівлі (в тому числі розміщених у стаціонарних тимчасових спорудах) з використанням захисних екранів між продавцем і покупцем із плівки або пластику за умови доставки товару продавцем за межі закладу або передачі через обладнане торгівельне віконце.

При цьому використання кавових автоматів та самостійне приготування кави відвідувачами залишається забороненим.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут