“Регіонала” Максима Клим’юка звинувачують у проплаченому чорному піарі на сайті одного з волинських ЗМІ. Про це інформує інтернет-видання “БУГ”, посилаючись на власні джерела.

Не новина для місцевих жителів, що у Володимирі-Волинському є інтернет-портал, підвладний місцевим “регіоналам”: Руслану Морозу, Олегу Борбелюку та їхньому соратнику Максиму Клим’юку. Оскільки рейтинг сайту “регіоналів” невисокий, вони вирішили “замахнутися” на обласний ЗМІ.

Ціна питання, за інформацією БУГу, – 5 тисяч гривень, які сплатив депутат міськради Максим Клим’юк для розміщення чорного піару щодо чинного голови Зарічанської ОТГ Ігора Пальонки.

Нагадаємо, директор “Гербор-Холдінгу” Олег Борбелюк понад 5 років тому завдяки своїм фінансам “просунув” у депутати міської ради Максима Клим’юка, який у минулому очолював молодіжне крило “Партії регіонів”. За це депутат міської ради Максим Климюк підтримував проекти рішень на благо Борбелюка.

Доки місцевий сайт, підпорядкований колишнім “регіоналам”, розгойдує політичні гойдалки, у Максима Клим’юка з’являються “зайві” гроші на брудну політичну гру. Чи не з контрабанди «сонячного каміння» гроші? – питання відкрите.


ІнсайдерGrad – це рубрика з інформацією, триманою від анонімних джерел, які не хочуть говорити про якісь теми публічно. Якщо Ви маєте цікаву інформацію, але не хочете, щоб читачі знали про Вас як джерело інформації – запрошуємо до співпраці! 

Ми гарантуємо конфіденційність та анонімність. Надсилайте листи на пошту: kniazhyigrad.editor@gmail.com.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут