В Україні вже 6-тий рік триває війна. За останніми даними управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ ООН) за весь період конфлікту, з 14 квітня 2014 року до 31 березня 2020 року жертвами військового конфлікту стали близько 41-44 тисячі осіб. І хоч точну кількість загиблих підрахувати неможливо, за 6 років війни загинуло від 13 до 13,2 тисячі осіб.

У публічному дописі в Фейсбук депутат облради Костянтин Зінкевич поширив спогад про початок волонтерської роботи у 2014 році, коли не всі бізнесмени визначитися, яку позицію займають: за Україну чи проти неї.

Допис волонтера публікуємо без змін:

Читаю цей пост шестирічної давності і бачу, що чітко можна прослідкувати, хто був і є за Україну, а хто є патріотом своєї кишені, прихильником «совка» і сучасного пристосуванства.

Тоді, навесні 2014-го року ми звертались до багатьох підприємців, легальних і нелегальних, щоб допомогли Українській армії. Більшість відгукувалась.

Пам‘ятаю, як дехто з наших пішов до Олега Борбелюка, директора «Гербору» (м. Володимир-Волинський), так як ніхто не зауважив, що від нього надходила якась допомога. Ну, всяко буває.

Деякі «ригі», ми бачили, з початком війни як би «отямились» і почали помагати Україні.

Так от відбувся приблизно такий діалог:
– Олег, ти знаєш, ми тут армії помагаєм, запчастини купуєм, інше. Ти як, візьмеш участь? Чи ти прийняв якесь рішення? Бо ж увесь Володимир «двіжує», але коштів весь час бракує.
– Так, ми давно вже прийняли рішення. Ми ні в чому такому участі не братимемо. Ти ж знаєш, мої співвласники в Москві. І мені взагалі дали команду, що як «зеленые человечки» будуть у Володимирі і заходитимуть на підприємство, то щоб ми не чинили опір. Ну, щоб забор не поламали на «Герборі»…

«Ригі» тоді ще не знали, чи патріоти відстоюють Україну чи ні. Вичікували, кого ж вітати, Путіна чи місцевого пристосуванця, який бажано щоб був їхнім ставлеником.

Такий спогад.

Свої люди для Росії: директор «Гербору» Олег Борбелюк під час війни гуляв новосілля у елітному маєтку Московського Митрополита? – журналісти програми «Гроші»


Блог на сайті «Княжий Град» відображає особисту позицію автора. Факт публікації блогу на сайті не означає, що редакція поділяє позицію дописувача.


Маєте цікаву інформацію? Надсилайте на пошту або за допомогою активної клавіші на сайті «Запропонувати новину».


Якщо Ви маєте цікаву інформацію, але не хочете, щоб читачі знали про Вас як джерело інформації – теж запрошуємо до співпраці! Ми гарантуємо конфіденційність та анонімність. Надсилайте листи на пошту: kniazhyigrad.editor@gmail.com .

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут