У Володимир-Волинському районі підтвердили 2 нові випадки COVID19.

Про це  інформує “Княжий Град” з посиланням на мерію міста.

3 травня отримано ще 2 позитивних результати дослідження, проведеного методом полімеразної ланцюгової реакції на виявлення вірусу COVID-19, у мешканців Володимир-Волинського району.

Діагноз підтверджений у людей з кола контактних осіб останнього випадку коронавірусної інфекції COVID-19. Обоє хворих  – пацієнти “Володимир-Волинського ЦПМД. Чоловік і дитина шкільного віку – родичі мешканців Володимир-Волинського району, у яких раніше виявили коронавірус.

Нагадаємо, що 27 квітня отримано позитивні результати тестування методом ПЛР у чоловіка та жінки, які попередньо звернулися у КП “Володимир-Волинський ЦПМД” зі скаргами на здоров’я. Повідомлялося, що обоє вони працюють у Нововолинську.

Як відомо, чоловік, результати ПЛР-дослідження якого надійшли сьогодні, також працевлаштований у сусідньому місті Нововолинськ.

Зафіксували коронавірусну інфекцію у 2-х жителів Володимир-Волинського району. Джерела інформують, що інфіковані є родичами інфікованого вірусом працівника підприємства “Нововолинськводоканал”.


Нагадаємо, 27 квітня отримано ще 2 позитивних результати дослідження, проведеного методом полімеразної ланцюгової реакції на виявлення вірусу COVID-19, у мешканців Володимир-Волинського району. 

Згодом стало відомо, у двох жителів села Рогожани Володимир-Волинського району тест на захворювання COVID-19 показав позитивний результат.

kniazhyigrad.editor@gmail.com.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут