Повідомили, які заняття, які допоможуть зменшити рівень стресу, – інформує Країна здоров’я.

Швидкі вправи. Вони ефективні, якщо через стрес ви відчуваєте нервозність або ваше серце б’ється швидше, ніж зазвичай. 20 стрибків, 10 віджимань або присідань, або біг на місці протягом 30 секунд – все це активує кілька нейротрансмітерів, включаючи дофамін, серотонін і норадреналін, які покращують настрій, пом’якшують тривогу.

Масаж. Його можна робити самому собі. На масаж «відгукуються» розташовані в шкірі сенсорні рецептори, які посилають в наш мозок сигнали відчуття безпеки, розслаблення.

Кросворди. Рішення кросвордів, головоломок спонукає розум зосередитися на пошуку їх відповідей, а не на переживаннях.

Прийняття ванни. Її ефект можна порівняти з масажем. На теплу або приємно гарячу воду реагують шкірні сенсори – завдяки їх сигналами мозку слабшає напруга. Підсилюють ефект музика, приємні аромати.

Випічка. Що може бути більш домашнім, ніж заняття кулінарією? Коли ми починаємо піч, це працює проти стресу відразу в декількох аспектах. Задіюються сенсорні механізми, стимулюється нюх, до того ж процес вимагає певної концентрації і відволікає від невеселих думок. Спробуйте освоїти корисні і економічні рецепти, зараз для цього самий час.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут