Волинянки, які проживають в Італії, зібрали та передали кошти на закупівлю засобів захисту від пандемії коронавірусу для медиків Нововолинська.

Про це повідомили у групі “Я   Нововолинськ” у Фейсбук.

Дописувачка Алла Литвинюк висловила слова вдячності українкам, які працюють в Італії у місті Пйомбіно, які відгукнулися на її попередній пост. У ньому вона нарікала на допомогу мерії костюмами, “які абсолютно не придатні для захисту від коронавірусу працівникам Нововолинського відділення екстреної медичної допомоги”.

За словами Алли Литвинчук, українки в Італії зібрали та перерахували 30 тисяч гривень. За ці кошти вдалося замовити 70 якісних одноразових захисних комбінезонів фірми SPICARD, та 1000 одноразових медичних масок.

Волинянки не захотіли, щоб їхні прізвища писали у публікації у Фейбук.

Відомо тільки, що це жительки Нововолинська Яна, Валентина та Вікторія, а також жіночка з селища Благодатне. З її допомогою 10 захисних костюмів та 50 масок передали через головного лікаря ПМСД медикам амбулаторії смт Благодатне.

“Я була розчулена до сліз тим дзвінком і допомогою з Італії. Дівчата, які самі знаходяться в пеклі епідемії, відчуваючи розуміючи і на власних очах переживаючи всю небезпеку коронавірусу, першими підтримали працівників Нововолинського відділення ЕМД.

Вони були вкрай вражені “турботою ” місцевої влади . ” В Італії ми нічим не можемо допомогти медикам, про них добре дбає держава, а в Україні у нас батьки, діти, родина і ми хочемо хоч чимось допомогти вам вдома. Ми бачимо, яка біда і трагедія відбувається в Італії від епідемії і це з їхніми можливостями, то дивлячись на це ми дуже боїмося за Україну, за вас “- так мені казали дівчата, а в мене були сльози в очах”, – написала Алла литвинчук.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и обувь

На изображении может находиться: один или несколько человек

На изображении может находиться: текст

На изображении может находиться: 1 человек

Нет описания фото.

Нет описания фото.

На изображении может находиться: текст

Нет описания фото.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут